Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/languages//sk_SK.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/3/f/3fdbb24f-5a59-4147-940c-ac871e96fb24/kosicka52.sk/web/wp-includes/l10n.php on line 748
O projekte - Apartmány Košická 52
O projekte - Apartmány Košická 52
52505
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-52505,theme-cabin,cabin-core-1.0.2,vcwb,woocommerce-no-js,select-theme-ver-3.3,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

O projekte

Košická 52

Celkovou rekonštrukciou objektu na Košickej ulici, s citom pre detaily a kvalitu Vám ponúkame nehnuteľnosti, ktoré predstavujú praktické využitie pre všetky vekové kategórie.

Výborná dopravná dostupnosť, bohatá občianska vybavenosť v tesnej blízkosti s novovznikajúcim downtownom (centrom) a samotná ponuka služieb v okolí je benefit, ktorý získate spolu s možnosťou zápisu trvalého bydliska na skvelej adrese. Takúto výnimočnú lokalitu a ponuku s garanciou pevnej ceny nehnuteľnosti inde tak ľahko nenájdete.

V prípade záujmu o financovanie prostredníctvom hypoúveru Vám ponúkame odborné finančné poradenstvo prostredníctvom našich finančných poradcov. Projekt je pred schválený vo viacerých bankách, stačí si už len vybrať...

0

1-izbové apartmány

voľné

0

2-izbových apartmánov

voľných

0

Kancelárske priestory

voľné

0

Obchodné priestory

voľné

V projekte Košická 52 ponúkame:

80 apartmánov (4.NP – 11.NP) – funkčné 1 a 2-izbové dispozície apartmánov, každý s minimálne jednou lodžiou a priestrannou pivničnou kobkou, s výhľadom na životom pulzujúcu Košickú ul., alebo s orientáciou do pokojnej zóny smerom na Kohútovú ul.

2 obchodné priestory (1.NP) – ideálne na akýkoľvek účel, či už samostatne alebo s možnosťou ich spojenia do jedného veľkého reprezentatívneho priestoru, vrátane samostatnej ponuky skladových priestorov podľa želania.

2 administratívne priestory (2.NP) – priestor na prácu bez obmedzení, ktorý si prispôsobíte podľa Vašich predstáv. Na mieste s výbornou dopravnou dostupnosťou, s bonusom exteriérovej terasy pre potrebu koncentrácie ale aj oddychu.

Kontaktuje nás:

    Vaše meno (požadované)

    Váš Email (požadované)

    Predmet správy (prosím, uveďte číslo apartmánu)

    Vaša správa